Spółki MegaSerwis i Epore wspierają przedszkole Chatka Puchatka
W naszym przedszkolu rozpoczynamy realizację projektu pn. "Akademia Malucha - miejsce edukacji, zabawy i integracji dla dzieci". W ramach projektu zostaną przeprowadzone zajęcia plastyczne, rękodzielnicze i artystyczne. Z otrzymanych środków zostaną zakupione materiały plastyczne i dekoracyjne, artykuły papiernicze oraz tkaniny, które będą wykorzystywane podczas organizowanych zajęć.

Celem projektu jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju intelektualnego
i emocjonalnego dzieci w wieku przedszkolnym. Uczestnictwo maluchów w zajęciach wpłynie pozytywnie na rozwój inwencji twórczej, rozbudzanie wrażliwości estetycznej, odkrywanie swoich zdolności i talentów, a także kształtowanie poczucia własnej wartości.

Realizacja zajęć jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez MegaSerwis Sp. z o.o. i EPORE Sp. z o.o.

Warsztaty letnie w Spytkowie
Stowarzyszenie Spytków Bez Granic zaprasza dzieci do uczestnictwa w plenerach malarskich, rzeźbiarskich oraz warsztatach rękodzielniczych.
Zajęcia odbywają się przez całe wakacje w każdą sobotę od 16.00 do 18.00 w gospodarstwie agroturystycznym Abrakadabra w Spytkowie 31.
Dodatkowa atrakcja – zamek dmuchany ze zjeżdżalnią.

Serdecznie zapraszamy!

Zajęcia są współfinansowane ze środków Gminy Zgorzelec.

TRWA REKRUTACJA!