CHATKA MAŁOLATKA - WIEJSKI PUNKT EDYKACYJNO-INTEGRACYJNY

"Chatka Małolatka - wiejski punkt edukacyjno-integracyjny" - nowy projekt Fundacji PROBUS
Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat zamieszkujące teren Gminy Zgorzelec do uczestnictwa w projekcie "Chatka Małolatka - wiejski punkt edukacyjno-integracyjny".
W ramach projektu zostaną zorganizowane zajęcia plastyczno-artystyczne, zajęcia teatralne i zajęcia j.niemieckiego. Zostanie wybudowana także drewniana wiata wraz z ławeczkami i stolikami oraz minisceną, na której będą organizowane teatrzyki.
Zajęcia będą organizowane w okresie od 15 października do 30 listopada.
Szczegółowe informacje dotyczące projektu pod nr telefonu: 501-234-555
Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców!

WARSZTATY DOTYCZĄCE PROMOCJI MIEJSCOWOŚCI
Warsztaty dotyczące promocji miejscowości i opracowania oferty turystycznej

Zapraszamy liderów wiejskich z terenu powiatu zgorzeleckiego na warsztaty dotyczące promocji miejscowości i opracowania oferty turystycznej, które odbędą się w Spytkowie dnia 28 sierpnia 2014r. o godz. 16.00.

Warsztaty zostaną poprowadzone przez Moderatora Odnowy Wsi. W ramach zajęć dotyczących promocji miejscowości i jej walorów zostaną opracowane foldery informacyjno-promocyjne.

Fundacja PROBUS pokrywa także koszty związane z drukiem folderów.
Uczestnikom zostanie zapewniony poczęstunek.

Zgłoszenia do 26 sierpnia do godz 15.00.

KONTAKT:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Lokalnych PROBUS
Agnieszka Skonieczka, tel: 501-234-555
biuro@fundacjaprobus.eu

REKRUTACJA DO PROJEKTU ''EKOAKCJE''
Rekrutacja do projektu "EKOAKCJE - społeczna odpowiedzialność biznesu i organizacji pozarządowych"

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w projekcie "EKOAKCJE - społeczna odpowiedzialność biznesu i organizacji pozarządowych" realizowanym przez Fundację Wspierania Inicjatyw Lokalnych PROBUS.
Zakres i terminy szkoleń:
I zjazd: " Jestem wolontariuszem" (30.08.2014r. - 31.08.2014r.)
II zjazd: "Eko-akcje" (27.09.2014r. - 28.09.2014r.)
III zjazd: "Lokalne inicjatywy prospołeczne i proekologiczne" (11.10.2014r.
- 12.10.2014r.)