FINAŁ PIĘKNEJ WSI DOLNOŚLĄSKIEJ W SPYTKOWIE - WIOSCE CZARÓW I MAGII
W dniu 4 października w Spytkowie odbył się finał konkursu Piękna Wieś Dolnośląska 2014. Najpiękniejszą Wsią Dolnego Śląska w roku 2014 został Spytków – Wioska Czarów i Magii. W uroczystej gali uczestniczyło kilkaset osób.
Gratulujemy wszystkim laureatom !

CHATKA MAŁOLATKA - WIEJSKI PUNKT EDYKACYJNO-INTEGRACYJNY

"Chatka Małolatka - wiejski punkt edukacyjno-integracyjny" - nowy projekt Fundacji PROBUS
Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat zamieszkujące teren Gminy Zgorzelec do uczestnictwa w projekcie "Chatka Małolatka - wiejski punkt edukacyjno-integracyjny".
W ramach projektu zostaną zorganizowane zajęcia plastyczno-artystyczne, zajęcia teatralne i zajęcia j.niemieckiego. Zostanie wybudowana także drewniana wiata wraz z ławeczkami i stolikami oraz minisceną, na której będą organizowane teatrzyki.
Zajęcia będą organizowane w okresie od 15 października do 30 listopada.
Szczegółowe informacje dotyczące projektu pod nr telefonu: 501-234-555
Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców!

WARSZTATY DOTYCZĄCE PROMOCJI MIEJSCOWOŚCI
Warsztaty dotyczące promocji miejscowości i opracowania oferty turystycznej

Zapraszamy liderów wiejskich z terenu powiatu zgorzeleckiego na warsztaty dotyczące promocji miejscowości i opracowania oferty turystycznej, które odbędą się w Spytkowie dnia 28 sierpnia 2014r. o godz. 16.00.

Warsztaty zostaną poprowadzone przez Moderatora Odnowy Wsi. W ramach zajęć dotyczących promocji miejscowości i jej walorów zostaną opracowane foldery informacyjno-promocyjne.

Fundacja PROBUS pokrywa także koszty związane z drukiem folderów.
Uczestnikom zostanie zapewniony poczęstunek.

Zgłoszenia do 26 sierpnia do godz 15.00.

KONTAKT:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Lokalnych PROBUS