Zmiana nr 2 zapytania: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz multimedialnego na potrzeby Szkoły Podstawowej im.B.Chrobrego w Zawidowie w ramach projektu „Nowoczesna szkoła oknem na świat&am
Zamawiający dokonuje zmiany treści załącznika nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” - CZĘŚĆ II - dostawa sprzętu multimedialnego, a mianowicie pozycja nr 3 „Tablica interaktywna z systemem mocowania z oprogramowaniem” otrzymuje następujące brzmienie „Przekątna 80”, rozdzielczość 8192 × 8192. Powierzchnia ceramiczna. Właściwości powierzchni suchościeralna, magnetyczna Technologia IR (podczerwień). Kolor ramy srebrny. Sposób obsługi za pomocą palca lub dowolnego wskaźnika. Dokładność pozycjonowania ≤0,2 mm Szybkość kursora min. 125 punktów/s Czas reakcji pierwszy punkt: 25 ms; kolejne: 8ms. Akcesoria: 4 pisaki • oprogramowanie oraz sterownik na CD, kabel USB, instrukcja obsługi, wskaźnik teleskopowy, elementy do montażu na ścianie. Możliwość obsługi przez 1 użytkownika (dwudotyk) oraz 2 użytkowników (pojedynczy dotyk) jednocześnie. Gwarancja min. 24 miesiące”. Wykonawca zobowiązany jest do zastosowania powyższego zapisu.
Biorą powyższe pod uwagę Zamawiający dokonuje przesunięcia terminu składania ofert na dzień 22.12.2017 r., godzina pozostaje bez zmian.
Załącznik nr 1 Opis przedmiotu zamówienia;
Załącznik nr 2 Formularz oferty;
Załącznik nr 3 Formularz cenowy;
Do otwarcia ww., załączników wymagany jest program MS Word od wersji 2003.
Zmiana zapytania: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz multimedialnego na potrzeby Szkoły Podstawowej im.B.Chrobrego w Zawidowie w ramach projektu „Nowoczesna szkoła oknem na świat"
Zamawiający dokonuje zmiany treści przedmiotu zamówienia - CZĘŚĆ I - dostawa sprzętu komputerowego, a mianowicie dodano poz. 5. Głośniki komputerowe - szt. 32 - Rodzaj zestawu 2.0, Moc głośników (RMS) minimum 10 W, Wejście liniowe Audio 1 szt., Wyjście słuchawkowe 1 szt., Dodatkowe informacje Regulacja głośności oraz niskich tonów wbudowana w głośnik, Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta). Biorąc pod uwagę powyższe załączono zmodyfikowane o powyższą zmianę następujące załączniki:
Załącznik nr 1 Opis przedmiotu zamówienia;
Załącznik nr 2 Formularz oferty;
Załącznik nr 3 Formularz cenowy;
Do otwarcia ww., załączników wymagany jest program MS Word od wersji 2003.
Zmiana zapytania: Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla uczniów w Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Zawidowie w ramach projektu „Nowoczesna szkoła oknem na świat" (08.12.2017
Zamawiający wprowadza zmiany w treści załącznika nr 1 "Opis przedmiotu zamówienia"
oraz załącznika nr 3 "Formularz cenowy" a mianowicie w części "II DOSTAWA POMOCY
DYDAKTYCZNYCH DO MATEMATYKI" z pozycji nr 1 Podręczniki do zajęć wyrównawczych