Zmiana nr 2 zapytania: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz multimedialnego na potrzeby Szkoły Podstawowej im.B.Chrobrego w Zawidowie w ramach projektu „Nowoczesna szkoła oknem na świat&am
Zamawiający dokonuje zmiany treści załącznika nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” - CZĘŚĆ II - dostawa sprzętu multimedialnego, a mianowicie pozycja nr 3 „Tablica interaktywna z systemem mocowania z oprogramowaniem” otrzymuje następujące brzmienie „Przekątna 80”, rozdzielczość 8192 × 8192. Powierzchnia ceramiczna. Właściwości powierzchni suchościeralna, magnetyczna Technologia IR (podczerwień). Kolor ramy srebrny. Sposób obsługi za pomocą palca lub dowolnego wskaźnika. Dokładność pozycjonowania ≤0,2 mm Szybkość kursora min. 125 punktów/s Czas reakcji pierwszy punkt: 25 ms; kolejne: 8ms. Akcesoria: 4 pisaki • oprogramowanie oraz sterownik na CD, kabel USB, instrukcja obsługi, wskaźnik teleskopowy, elementy do montażu na ścianie. Możliwość obsługi przez 1 użytkownika (dwudotyk) oraz 2 użytkowników (pojedynczy dotyk) jednocześnie. Gwarancja min. 24 miesiące”. Wykonawca zobowiązany jest do zastosowania powyższego zapisu.
Biorą powyższe pod uwagę Zamawiający dokonuje przesunięcia terminu składania ofert na dzień 22.12.2017 r., godzina pozostaje bez zmian.
Załącznik nr 1 Opis przedmiotu zamówienia;
Załącznik nr 2 Formularz oferty;
Załącznik nr 3 Formularz cenowy;
Do otwarcia ww., załączników wymagany jest program MS Word od wersji 2003.